Paleta artysty – łapka do malowania

Hej! 🙂 Przychodzę do Was ze słodkim drobiazgiem – malutką łapką z AliExpress pomocną podczas malowania wszelkich wzorków czy tworzenia efektów na paznokciach (i nie tylko, zależy od potrzeb 😉 )

łapka psia kocia paleta do lakierów malowania mieszania skóra węża

Łapka ma ok. 3,5 na 3cm. Składa się łącznie z 5 wydzielonych miejsc na lakier: 2 mniejszych, 2 większych i jednego bardzo dużego, który może służyć np. do mieszania kolorów.

łapka psia kocia paleta do lakierów malowania mieszania

Paletka jest stworzona na wzór pierścionka uniwersalnego – można go zaciskać i rozszerzać na każdy palec, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny i praktyczny.

łapka psia kocia paleta do lakierów malowania mieszania skóra węża spód

Nie udało mi się go złamać, więc ma dość sporą tolerancję na rozmiary ^^

łapka psia kocia paleta do lakierów malowania mieszania skóra węża spód gładki

„Wnętrze” wyznaczonych miejsc na lakier jest nierówne, niedbałe. Nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu czy czyszczeniu. Żeby doprowadzić łapkę do porządku wystarczy wytrzeć ją chusteczką a następnie wacikiem bezpyłowym lub materiałowym nasączonym cleanerem/acetonem.

aliexpress łapka psia kocia paleta do lakierów malowania mieszania wykonanie
Tutaj już wyczyszczona paletka.

Za tego słodziaka pod tym linkiem zapłaciłam 1,59$, a w tej chwili kosztuje 1,67$.
Kupiłam go w sklepie Niocle Diary, a na zamówienie czekałam PONAD 3 MIESIĄCE. Pod koniec pierwszego czasu ochrony napisałam wiadomość do sprzedawcy, który był bardzo miły i bez problemu nadał paczkę jeszcze raz, biorąc na siebie całą odpowiedzialność.

Jeśli jednak zależy Wam na czasie dostawy polecam kupić ten sam produkt w Born Pretty (2,39$), ponieważ paczki docierają szybko (u mnie zawsze do 3 tygodni, a zamawiam z tego sklepu często).

Łapkę polecam, jest śliczna i cudowna. Praktyczna, użyteczna, oh i ah. No 😛

Podziel się
Lena Opublikowane przez: