Szkolenie Miracle Nails. Certyfikat

Hej 😀 wczoraj, tj. 05.07 odebrałam tajemniczą przesyłkę od listonosza, w formacie A4. Nie miałam pojęcia, co to jest (jak zawsze czekam na pierdyliard paczek z Chin), aż w końcu mój mózg zarejestrował… Firmową taśmę Miracle Nails 😀 Pokwitowałam odbiór przesyłki i pobiegłam po nożyk, żeby dobrać się do zawartości 🙂

Rozwiązany test wysłałam 30.06 na maila podanego w instrukcji na płycie. Czyli „wyprodukowanie” certyfikatu i wysyłka do mnie trwały tylko 5 dni z – zarezerwowanych przez Miracle Nails – 7. Bardzo szybciutko ^^

Dyplom (mogę to tak nazwać? 😛 ) jest oprawiony w antyramę. Dzięki temu wygląda to bardzo schludnie i czysto. Niestety, 2 „trzymajki” się wypięły, a podczas próby umiejscowienia ich na swoim miejscu – jedną połamałam xD z drugą poszło już gładko.

W prawym górnym rogu widnieje logo Miracle Nails. Zaraz pod nim umiejscowione jest imię i nazwisko uczestnika kursu oraz data ukończenia szkolenia (dzień wysłania testu).

miracle nails certyfikat kurs szkolenie Marlena Iskra lemonek.com

W dolnym prawym rogu znajduje się podpis Pani Magdy, prowadzącej kurs, niżej jest już tylko pieczątka firmy.
Całą lewą stronę zajmuje zdjęcie jakiejś ładnej Pani ze „szponami diabła” 😛

miracle nails certyfikat kurs szkolenie Marlena Iskra lemonek.com

Antyrama i  certyfikat mają taki sam rozmiar, 21cm x 29,7cm.

Co mogę więcej powiedzieć. Mimo, że robię paznokcie tylko sobie (no dobra, jeszcze teściowej) miło mieć taki dyplomik (pierwszy <3)

No to ten, polecam 🙂

Podziel się
Lena Opublikowane przez: