Drobne zakupy z Allegro. Kiedy z Chin już nie zdąży

Yo! 😀 Postanowiłam napisać dziś drobny post o moim ostatnim zamówieniu z Allegro.pl.

Jako, że w ostatnim czasie skończyły mi się podstawy hybrydowe, nastąpiła pora na nadrobienie braków. Głównym celem moich zakupów stał się ukochany Top Hard NeoNail (który możecie zobaczyć na moich pazurkach w informatycznej i steampunk’owej stylizacji). Przez jakiś czas jako zamiennika używałam topu Bling, jednak „to nie to”. Bling jest twardszy i nie utrzymuje się aż tak chętnie na naszej płytce.

Top NeoNail uwielbiam z dwóch, najważniejszych powodów:

– Idealnie trzyma każdą moją stylizację. 2 tygodnie to dla niego żaden problem (zazwyczaj tyle trzymam pazurki, później odrost staje się [dla mnie 😛 ] nie do zniesienia)
– Jest GUMOWY. Głownie chodzi o to, że nawet jeśli uda się nam go wgnieść, to zazwyczaj wraca na swoje miejsce i pozostawia nasz manicure nieskazitelny. A co za tym idzie – pazurki nawet w dzień ściągnięcia są w stanie wyglądać jak nowe.

O tym produkcie mogę powiedzieć jeszcze jedną, ważną rzecz. Jest gęsty, nieco glutowaty (ale nie jak kolory Bling). W żadnym razie nie utrudnia to aplikacji, trzeba tylko mieć na uwadze, żeby nie zebrać do malowania zbyt dużej ilości produktu 🙂

top neonail hard

Jako drugą, niezbędną do życia paznokciowego rzecz, musiałam zakupić wzorniki 🙂 Wybrałam sprawdzone już „patyki”, na których zawsze świetnie wykonuje mi się zdobienia czy po prostu pokazuje kolory.
Wcześniej używałam wzorników zakupionych w Poznańskim oddziale Indigo.
„Na oko” próbniki niczym się nie różnią, mają takie same wymiary, identycznej wielkości pazurki. Jednak kiedy bliżej się przyjrzymy widać, że produkt z Allegro jest bardziej żółty oraz wykonany z miększego tworzywa.

wzorniki indigo poznań allegro e-drogerialublin

Ale jest jeszcze jedna rzecz, która tym razem przemawia za Allegrowymi patykami. Kółeczko, na które są nawleczone, jest świetne. To dołączone do Poznańskich było zwykłym drutem wygiętym w jajowate koło, ze szparą do nawlekania-wyciągania (przez którą bez problemu wzorniki bezwładnie wypadały). W moim nowym nabytku kółeczko ma zamknięcie i zawias, dzięki czemu nic nie ma szans wypaść 🙂

kółeczko kółko koło wzorniki e-drogerialublin zapięcie patyki

Ostatnią rzeczą jaka wpadła mi w oko był Cleaner NeoNail. Do tej pory zawsze używałam spirytusu salicylowego lub „cleaner marki cleaner”, ostatnio chciałam spróbować Semilac, jednak gdziekolwiek nie poszłam „właśnie się skończył”.
Więc kiedy przeglądając produkty sprzedawcy zobaczyłam „cleaner z prawdziwego zdarzenia” postanowiłam skorzystać z okazji 🙂 I muszę Wam powiedzieć, że to była jedna z lepszych decyzji. Po odkręceniu już można wyczuwać delikatny zapach (oczywiście zmieszany z zapachem alkoholu, jednak nie jest to nieprzyjemna woń). Top po przetarciu 2 razy już się nie lepi, a paznokietki pachną… truskawką <3

A teraz przejdźmy do jakiś konkretów 😛
Link do sprzedawcy: e-drogerialublin
Za całe zamówienie zapłaciłam 45,48 zł razem z kosztem dostawy (list polecony ekonomiczny 4,5 zł)
Top: http://allegro.pl/neonail-hard-top-lakier-hybrydowy-finish-gratis-i6033752720.html
Wzorniki: http://allegro.pl/wzornik-probnik-prezenter-do-lakierow-50-tipsow-i5965644069.html
Cleaner: http://allegro.pl/neonail-cleaner-odtluszczacz-do-hybryd-100ml-i6077859143.html

Zamówienie zostało wysłane następnego dnia po dokonaniu zakupu (tj. 29.04. piątek)
Zamówienie otrzymałam 04.05. w środę (trochę później niż zwykle, ale to przez długi weekend 🙂 )

W sumie polecam tego sprzedawcę, głównie za dobre ceny produktów oraz wysyłkę w ciągu 24h 🙂

Podziel się
Lena Opublikowane przez: